Tikand
+372 5271 046
atrykk@atrykk.ee

Eelised

Tikandi eeliseks peetakse eelkõige tema soliidset väljanägemist ja suurt vastupidavust pleekimisele, kulumisele ja pesemisele. Tikitud firma sümboolikaga rõivad loovad meeskonnatunnet ja rõhutavad ettevõtte professionaalsust. Tikandit on võimalik teostada väga erinevatele toodetele - T-särgid, polosärgid, fliisid, joped, mütsid, sallid, saunalinad, kotid jne. Samuti on väga efektsed tikitud embleemid raskesti ligipääsetavate kohtade puhul.

Tikandiprogramm

Tikandi valmistamine algab tikandiprogrammi koostamisega. Selleks vajame teie logo, pildi faili kas .cdr, .ai, .pdf, .jpg, .bmp formaadis ja logo suurust. Arvutiprogrammiga koostame kõikide pildi elementide jaoks pistete programmi, kus iga piste on määratud x-y koordinaadiga. Lisaks paneme paika niidilõikused, niidivahetus, algus- ja lõpp-punnktid. Järgneb proovi tikkimine, programmi korrigeerimine ja lõpuks kooskõlastamine kliendiga. Tikandiprogrammi koostamise hind sõltub logo keerukusest ning algab 20 eurost. Tikandiprogramm säilib meil ja hiljem saab tooteid alati juurde tellida.

Tikandi hind

Tikandi enda hinna määrab ära pistete arv. Tavaliselt teeme hinnapakkumise tegemiseks nn. lihtsustatud tikandiprogrammi pistete arvu umbkaudseks määramiseks, mis ongi hinnapakkumise aluseks. Näiteks väike rinnatikand 5-10cm võib olla 2000-15000 pistet, seljatikand 15-30cm aga 15000-100000 pistet. Tikandi hinda mõjutab ka toodete kogus ning tikkimiskohale ligipääsetavus ja on vahemikus ca 0,3-0,7 eurot/1000 pistet, miinimumhind on 2,5 eurot.

Kõigile hindadele lisandub käibemaks.

Meie tikkimismasin

Kasutame Tajima 15 niidilist tikkimismasinat. Saame tikkida max mõõtudega 35*50cm tasapinnaliselt, samuti tikime varrukatele ja mütsidele.

Selja embleemi tikkimineVarruka tikkimineMütsi tikkimine